Okna Plus Plast

Rolety

RoletyRoletyRolety

Rolety RKS
Dla tych z Państwa, którzy planują budowę domu, lub realizowana inwestycja jest na etapie, kiedy nie zostały jeszcze wylane nadproża, proponujemy system rolet zewnętrznych montowanych na etapie budowy budynku - RKS. 

Rolety naokienne
W sytuacji, gdy planują Państwo wymianę stolarki okiennej lub jej montaż w nowobudowanym domu, proponujemy zastosowanie rolety nadokiennej w systemach EXAKT, EXPERT oraz Revo. Dzięki szerokiej gamie kolorów oraz różnym wielkościom i sposobom dojścia do kaset /klapa rewizyjna od czoła lub od dołu/, macie Państwo możliwość zamontowania perfekcyjnie funkcjonujących żaluzji bezpośrednio na ramie okiennej lub drzwiowej. System EXAKT oferujemy także w wersji ze zintegrowaną siatką antyinsektową. więcej informacji

Rolety zewnętrzne
W sytuacji, gdy posiadacie Państwo już swój dom lub mieszkanie i nie planujecie wymiany stolarki okiennej oraz w sytuacji, gdy planujecie ocieplenie budynku możecie zastosować Państwo żaluzję w systemie ALUKON montowaną na elewacji budynku lub we wnęce okiennej, która ze względu na bardzo atrakcyjną cenę, jak i możliwość jej wielorakiego wykorzystania, spłaci się w krótkim okresie.

Napędy do rolet
RoletyW zakresie dostawy napędów i sterowań do rolet współpracujemy z firmą znanym i cenionym na rynku europejskim dostawcą wysokiej klasy produktów. Dzięki zastosowaniu różnego typu rozwiązań w zakresie sterowania roletą lub grupami rolet mamy możliwość podniesienia komfortu użytkowania.

Firmy, z którymi współpracujemy

 
 
Nasz partner
Okna Plus Plast

Królowej Jadwigi 68

34-400 Nowy Targ